Tarnetingimused ja privaatsuspoliitika

• Toodete tellimine ja arvete tasumine
Valige välja endale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, vajutage lingile ”Sisene ostukorvi” ja seejärel ”Tellimuse vormistamine”. Enne tellimisankeedi täitmist valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis. Seejärel täitke tellimiseks vajalikud andmed ning vajutage lingile “Kinnitan tellimuse”.

Kauba eest tasumiseks on Teil järgmised võimalused:

Saadetakse e-arve – Koheselt laekub ka Teie poolt ankeedis täidetud e-maili aadressile Tellimusekinnitus ehk Kviitung (maksetähtajaga 3 päeva).
Kui Te ei ole ettemaksu tasunud 3 päeva jooksul, siis üldjuhul me tühistame automaatselt ka Teie tellimuse.
Jälgige, et maksmisel märgite selgituste lahtrisse ettemaksu arve numbri. Originaalarve saate kaubaga kaasa – leiate selle oma pakist.

Kui Te mingil põhjusel ei usalda internetist tellimist ja ei taha seetõttu sooritada ettemaksu kauba eest, palun jätke teade meie e-maili aadressile: tellimused@happytex.ee – leiame Teie jaoks muu lahenduse.

• Tarneaeg
Tellimuse postitame 24 tunni jooksul alates makse laekumisest meie arvelduskontole.

• Transport
Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu, sõltuvalt teenuse pakkujast:
1) SmartPost pakiautomaat – Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Kõikidel pakkidel postikulu 3 EUR.
4) Omniva pakiautomaat – Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde. Sisestage SMS-iga saadud uksekood. Võtke avanenud kapist pakk vastu.
Kõikidel pakkidel postikulu 3 EUR.
• Kaupade tagastamine
Kui meie poolt saadetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi on Teil 14 päeva jooksul õigus see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.
Hind
NB! Happytex kaupade hinnad sisaldavad kõiki Eesti siseriiklikke makse, kaasaarvatud käibemaksu 20%. Euroopa Ühenduse sisene kaupade liikumine (import-eksport) on tollivaba. Pakkide tellimiseks väljapoole Euroopa Ühendust tuleb kliendil arvestada võimalike kaasnevate tollimaksudega, mille klient peab kauba kättesaamisel tasuma oma sihtriigis.

• Lisainfo
Kui Teil tekib küsimusi meie toodete või nende tellimise kohta, võtke meiega ühendust e-maili tellimused@happytex.ee teel või jätke teade “Kontakt” menüüsse.

• Lõppsätted
Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud müüjale tellimuse ja müüja on talle vastu saatnud arve selle tasumiseks.

• Privaatsuspoliitika

Happytex.ee e-poe kasutamisega annab klient teadliku nõusoleku Happytex OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks.

Happytex OÜ-le teatavaks saanud isikuandmeid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks.

Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kullerteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses.

Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Happytex OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seadusega vastuolus.